Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Nová akcia matracovOd septembra sme si pre Vás pripravili novú akciu matracov. Akciové produkty nájdete v kategórii... arr3Na rok 2021 máme pripravené nové produktyTěšíme sa na Váš záujem a veríme, že oceníte našu ponuku aj v roku 2021.... arr3Matrac DreamLux ste si vyberali najčastejšie.V roku 2021 ste si najviac vyberali matrac DreamLux. Ďakujeme a prajeme Vám hrejivé sny!...

TOVAR V AKCII

Naša cena 358,00 €
Naša cena 429,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 497,00 €
Naša cena 229,00 €
Naša cena 358,00 €

ANKETA

Preferujete zdravý spánok?

Áno 42% Celkom áno 22% Nie príliš 18% Vôbec 19%

 

 


OBCHODNÉ PODMIENKY » Ochrana súkromia
Ochrana súkromia

 

Dôležité informácie o ochrane súkromia pri nákupe v našom e-shope

 

Spoločnosť TEXPOL s.r.o. v internetovom obchode TerazaTu.sk zhromažďuje osobné údaje o spotrebiteľoch za účelom spracovania objednávky, dodania tovaru, ktoré realizuje prostredníctvom spoločnosti Slovak Parcel Service, s.r.o. - UPS a neskoršej starostlivosti o spotrebiteľa (reklamácia, stornovanie, záruka). Do zoznamu údajov o spotrebiteľoch, potrebných k týmto účelom, spadajú informácie: meno, priezvisko, poštová adresa, emailová adresa a telefón spotrebiteľa.

Zároveň sa spoločnosť TEXPOL s.r.o. zaväzuje, že tieto osobné údaje neposkytne žiadnej tretej osobe a k žiadnym iným účelom, ako je uvedené v týchto obchodných podmienkach.

Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hackerom). V tomto prípade neplatia vyššie uvedené pravidla manipulácie s dátami.

Spotrebiteľ súhlasí v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, aby spoločnosť TEXPOL s.r.o. spracovávala a uschovávala jeho osobné údaje, najmä tie, ktoré sú uvedené vyššie, alebo ktoré sú potrebné pri činnosti spojenej s predajom a spracovávala ich vo všetkých svojich informačných systémoch. Spotrebiteľ udeľuje spoločnosti TEXPOL s.r.o. tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže spotrebiteľ odvolať kedykoľvek písomnou formou. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu a údaje budú po uplynutí tejto lehoty vymazané.

V prípade záujmu o zmenu osobných údajov, respektíve o ich úplne vymazanie, kontaktujte prosím náš zákaznícky servis na telefónnom čísle (+421) (0)346 547 660, kde uvediete aké údaje chcete pozmeniť, respektíve vymazať. Následne bude okamžite prevedená zmena osobných údajov spotrebiteľa.