Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Nová akcia matracovOd septembra sme si pre Vás pripravili novú akciu matracov. Akciové produkty nájdete v kategórii... arr3Na rok 2021 máme pripravené nové produktyTěšíme sa na Váš záujem a veríme, že oceníte našu ponuku aj v roku 2021.... arr3Matrac DreamLux ste si vyberali najčastejšie.V roku 2021 ste si najviac vyberali matrac DreamLux. Ďakujeme a prajeme Vám hrejivé sny!...

TOVAR V AKCII

Naša cena 249,90 €
Naša cena 321,00 €
Naša cena 479,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 299,00 €
Naša cena 307,00 €
Naša cena 395,00 €

ANKETA

Preferujete zdravý spánok?

Áno 41% Celkom áno 21% Nie príliš 18% Vôbec 20%

 

 


O NÁS » Vízia, hodnoty, skúsenosti
Vízia, hodnoty a skúsenosti

  

Vytvárame podmienky pre rozvoj našich zákazníkov a partnerov.

  

Poslanie

Naše poslanie chápeme ako podnikateľské aktivity, ktorými vytvárame podmienky pre dlhodobý rozvoj našich zákazníkov, partnerov a spolupracovníkov. 

Vízia

Našou víziou je stať sa popredným dodávateľom v sortimente matracov, roštov a spální s vysokou pridanou hodnotou služieb.

Cieľ

Naším cieľom je, kvalitou našich služieb výrazne prevýšiť konkurentov, rozvíjať sa rýchlejšie ako naši konkurenti, a tak našich zákazníkov nadchýnať pre náš podnik a naše produkty.

  

Hodnoty a skúsenosti

Kvalita

Kvalitu vnímame globálne a komplexne, k tomu je však potrebné zvládnuť najmä dôležité detaily. Kvalitu vnímame ako všetko, čo vytvára akosť nami predávaných produktov a ako všetko, čo od nás a našich produktov požadujú a očakávajú predovšetkým naši zákazníci. Aby sme vedeli uspokojiť tieto požiadavky a očakávania, musí byť kvalita vecou každého z nás. Preto sa snažíme a budeme snažiť všetko, čo robíme, robiť čoraz lepšie. 

Spokojnosť

Dôvera našich zákazníkov a kvalita našich produktov je kľúčovým prvkom nášho úspechu. Všetci naši zamestnanci sa, či už priamo, alebo nepriamo, podieľajú na plnení želaní našich zákazníkov. Kvalita v tejto súvislosti znamená plnenie všetkých oprávnených nárokov a očakávaní našich zákazníkov počas celého cyklu života našich produktov. 

Zdroje

Požiadavka vysokej kvality našich produktov, ktorú uplatňujú naši zákazníci a ktorú uplatňujeme my samotní, sa vzťahuje nielen na všetky naše produkty a nami poskytované služby, ale aj na naše procesy a naše zdroje. Naše ciele kvality si staviame vždy za predpokladov podľa možností čo najúčinnejšieho využitia všetkých našich zdrojov a vedomého šetrenia životného prostredia. 

Kvalifikácia 

Vždy nás vedie orientácia na oprávnené želania našich zákazníkov. Náš úspech závisí od výkonu každého jednotlivého zamestnanca a od toho, že každý z nás sa považuje za súčasť jedného tímu. Základom pre trvalo dobrú kvalitu našej práce je priebežné zvyšovanie kvalifikácie našich zamestnancov prostredníctvom ich ďalšieho vzdelávania, ich tréningu a ich informovania. 

Partnerstvo

Sme si vedomí toho, že konečnú kvalitu nami predávaných produktov a nami poskytovaných služieb v podstatnej miere ovplyvňujú naši dodávatelia. Naši dodávatelia musia zodpovedať naším štandardom kvality, preto si našich dodávateľov vyberáme tomu zodpovedajúcim spôsobom. S vybratými dodávateľmi spolupracujeme v partnerskom vzťahu. 

Zlepšovanie

Pravidelným prieskumom zisťujeme úroveň spokojnosti a očakávania našich zákazníkov. Výsledky prieskumu, ako aj priame reakcie našich zákazníkov, využívame na to, aby sme naše produkty ustavične zlepšovali, ako aj na to, aby naše produkty prinášali väčší úžitok než iné, porovnateľné, produkty na trhu. Vedenie našej spoločnosti pravidelne hodnotí efektivitu a účinnosť nášho systému.