Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Na rok 2017 máme pripravené nové produktyTěšíme sa na Váš záujem a veríme, že oceníte našu ponuku aj v novom roku 2017.... arr3Matrac DreamLux ste si vyberali najčastejšie.V roku 2016 ste si najviac vyberali matrac DreamLux. Ďakujeme a prajeme Vám hrejivé sny!...

TOVAR V AKCII

Naša cena 74,00 €
Naša cena 149,00 €
Naša cena 129,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 207,00 €
Naša cena 49,90 €
Naša cena 189,00 €

ANKETA

Preferujete zdravý spánok?

Áno 43% Celkom áno 22% Nie príliš 18% Vôbec 18%

 

 


O NÁS » Predajne
Podniková predajňa

 

Navštívte našu kamennú predajňu v OC RADVAŇ PARK Banská Bystrica

 

Firma TEXPOL prevádzkujúca obchod TerazaTu.sk v súčasnosti ponúka svojim zákazníkom jedinečnú možnosť otestovať vhodnosť matraca na vlastnej koži a to v ďalšej svojej kamennej predajni, kde okrem matracov a roštov nájdete aj poradenstvo v oblasti zdravého spánku a široký sortiment spáľnového nábytku vyrábaného na Slovensku.

Pri vstupe do Banskej Bystrice v smere od Zvolena pribudol Radvaň Park, plánovaný ako fachmarktcentrum, teda so samostatnými vstupmi do predajní z parkoviska. Projekt leží v južnej časti mesta medzi ulicami Zvolenská a Sládkovičova.

V súčasnosti otvára developerská spoločnosť Real Building Group, s.r.o., prvú etapu, pozostávajúcu z dvoch samostatnýchobchodných domov a dvoch retailových boxov. Tie samostatné obsadili už skôr ohlásené nábytkové domy Kika a Möbelix. Objekty sa odlišujú len farbou fasády.

Časť s viacerými obchodmi pod jednou strechou taktiež pozná svojich nájomcov. Sú nimi Mountfield, Decodom, kúpeľne Siko, Jysk, Pre deti, Eurosofa, Vegas, TEXPOL a Komandor. Celý projekt priniesol v prvej fáze avizovaných približne 20 tisíc m2, najbližšie k hlavnej ceste bude Möbelix.

Druhá fáza má priniesť podobný objem plôch a dva ďalšie samostatne stojace retailové boxy. Počíta sa tu s potravinami, predajom módy a obuvi, športových potrieb, drogériou, kníhkupectvom a reštauráciami. Celkovo má vzniknúť 1 300 parkovacích miest. Do konca tohto roka predpokladá developer aj vybudovanie dopravného napojenia priamo zo Sládkovičovej ulice. 

OC Radvan Park BB
Nábytok TEXPOL 
 
OC RADVAŇ PARK (mapa)
Zvolenská cesta 30A
974 05 Banská Bystrica
 
Tel.:+421 484 176 731
 
E-mail: obchodbb@texpol.sk
 
 
Otváracia doba:
PO - PI   9.00-18.00
   SO      9.00-17.00