Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NOVINKY

arr3Na rok 2017 máme pripravené nové produktyTěšíme sa na Váš záujem a veríme, že oceníte našu ponuku aj v novom roku 2017.... arr3Matrac DreamLux ste si vyberali najčastejšie.V roku 2016 ste si najviac vyberali matrac DreamLux. Ďakujeme a prajeme Vám hrejivé sny!...

TOVAR V AKCII

Naša cena 529,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 46,00 €
Naša cena 39,90 €
Naša cena 189,00 €

ANKETA

Preferujete zdravý spánok?

Áno 42% Celkom áno 22% Nie príliš 18% Vôbec 18%

 

 


O NÁS
Vitajte v našom e-shope TerazaTu.sk

 

O nás a našich cieloch, výhodách pri registrácii a mnoho dalšieho

 

Vážení zákazníci,

sme si vedomí, že náš úspech je postavený na dôvere a spokojnosti klientov.  Všetci zamestnanci sa preto riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Zásady, ktoré sú obsiahnuté v tomto kódexe, potvrdzujú, že naším najvyšším cieľom je dlhodobá spokojnosť klientov a další rozvoj a skvalitnovanie predaja a služieb. Vďaka tomuto sme sa stali lídrom v oblasti internetového predaja matracov a doplnkov pre zdravý spánok. Spokojnosť našich zákazníkov si môžete overiť aj prostredníctvom Heureka.sk.

 

Prečo sa u nás registrovať?

Napriek tomu, že je možné v našom obchode nakupovať aj bez registrácie, všetkým odporúčame založenie vlastného účtu. Registrovaný zákazník totiž získava množstvo výhod a to aj v prípade, keď nakupuje len sporadicky:

  • Získate prístup k špeciálnym akčným ponukám,
  • Získate možnosť zúčastniť sa súťaží, ktoré usporadúvame pre našich zákazníkov,
  • Registrovaný zákazník je vždy ako prvý informovaný o dôležitých novinkách v ponuke a cenách.

 

TIP: Chcem si zriadiť účet!