Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NOVINKY

arr3Nová akcia matracovOd septembra sme si pre Vás pripravili novú akciu matracov. Akciové produkty nájdete v kategórii... arr3Na rok 2021 máme pripravené nové produktyTěšíme sa na Váš záujem a veríme, že oceníte našu ponuku aj v roku 2021.... arr3Matrac DreamLux ste si vyberali najčastejšie.V roku 2021 ste si najviac vyberali matrac DreamLux. Ďakujeme a prajeme Vám hrejivé sny!...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 194,00 €
Naša cena 64,00 €
Naša cena 56,90 €

ANKETA

Preferujete zdravý spánok?

Áno 41% Celkom áno 21% Nie príliš 18% Vôbec 20%

 

 


BLOG » Bývanie » Lampy Roataliana
Lampy Roataliana

 

Rotaliana: autenticita, originalita a inovácie s pevnými koreňmi

Rotaliana lampy sú vyjadrením autentickej a originálnej produkcie, kombinujú tradície a inovácie, tradičné korene a moderné myslenie.

V každom z týchto produktov je cítiť estetický, funkčný a kultúrny prístup splolu so silným zmyslom pre estetické tendencie, ktoré sú charakteristické  pre súčasnú designovú scénu v Taliansku. To vytvára pomyselný most, ktorý spája ľudí s týmito produktami a fimru Rotalaina s širokou verejnosťou.

Jedinečnosť týchto výrobkov však presahuje všetko, nejadná sa o projekty, ktoré by interpretovali hľadanie krásy, pretože preferencie krásy sa výrazne líšia a nie sú obmedzené len vonkajšiou formou, ale hlavne kvalitným obsahom.


Krása a funkčnosť týchto produktov najlepšie svedčia o schopnosti dizajnérov spoločnosti vytvárať nadčasové produkty, ktorých krása ide až za vonkajšiu formu a pritom je stále jednoduché sa nimi indetifikovať a stotožniť.

 

Ladiva